Bez Çanta

Bez Çanta

Bez Çanta çevreye duyarlı ham maddelerden üretilen dayanıklı ve sağlıklı bir ambalaj ürünüdür. Baskılı ve baskısız olarak üretimleri mevcut olup, kullanım yönünden dayanıklı, marka açısından da etkili bir promosyon ürünüdür.

Bez çantalar nonwoven kumaştan üretilmektedir, maliyeti uygun olup, kaliteli ve geri dönüştürülebilir özelliği bulunmaktadır, bakterilere karşı oldukça etkilidir. Tela bez çantalar özellikle promosyon amaçlı çantalar, önlükler ve koruyucu kılıflar için de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Ham bez çantalar ise Amerikan bezi olarak bilinen ve beyazlatma işlemi uygulanmayan bir kumaş türüdür. Bu kumaşta tel adedi temel alınarak 46 tel, 52 tel kumaş kullanılmaktadır.

Doğa İçin Doğa Dostu Bez Çanta Kullanın

Bez Çantanın Avantajları

Ürünlerimiz hijyenik, geri dönüştürülebilir kumaştan üretilmesi, tekrar tekrar kullanılabilir olması açısından uzun ömürlü ve çevre ile dost ürünlerdir.

Ürünleri İncele Teklif İste
Bez çanta siparişleriniz için bize ulaşın ve siparişlerinizi zamanında teslim alın.

BEZ ÇANTA MODELLERİ

Bez çanta uzun süre kullanımı ve dayanıklılığı ile bir çok konuda olduğu gibi alışverişleriniz için de son derece ekonomik bir çözümdür. Türkiye'de her noktaya çeşit çeşit baskılı veya baskısız bez çanta, tela çanta, ham bez çanta, eczane çantası, bez kese, ip büzgülü çantalar gibi bir çok çeşit ürünü uygun fiyatlarla göndermekteyiz.

BASKILI BEZ ÇANTA

Baskılı Bez Çantalar fuarlar, konferanslar, seminer ve açılışlar için firmanız ve reklam kampanyanız açısından gözde ve etkili bir reklam ürünüdür. Firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır.

01

Bez Çanta Fiyatları

Bez çantalarımız dayanıklıdır hemen kopma, yırtılma olmaz ve baskıda solma oluşmaz. Tema Bez Çanta olarak uygun fiyatlar ile kaliteli bir ürün tedariği sağlamaktayız. Siparişini vermek istediğiniz bez çanta siparişi için fiyat ve ilgili sorularınızı, taleplerinizi bizlere aşağıdaki sipariş formu üzerinden iletebilirsiniz. Mesajınızda ölçü, baskı ve adet bilgilerinizi lütfen belirtiniz.

02

Bez Çanta Siparişi

Ön yüz ve arka yüzüne iki farklı tasarım uygulatabilir farklı baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Uzun ve kısa sap seçeneği tercih edebilir, renkli dikiş iplikleri, ilave küçük cepler ile reklamlarınızın ve sloganlarınızı daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Sİpariş formumuz üzerinden siparişinize ait ölçü, baskı ve adet bilgileriniz ile bizden bilgi ve fiyat talep edebilirsiniz.

03

Bez Çanta Üretimi

Bez Çantaların farklı bir çok modelde, ebat ve renklerde üretimi yapılmaktadır. Dayanıklıdır, çabuk kopma, yırtılma ve solmaz olmaz. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici kılabilirsiniz.


Bez Çanta Sipariş Formu

Bez Çanta siparişiniz ve bez çanta fiyatı ile ilgili sorularınızı ve taleplerinizi bizlere aşağıdaki sipariş formu üzerinden ulaşarak iletebilirsiniz. Mesajınızda ölçü, baskı ve adet bilgilerinizi lütfen belirtiniz.


Bize Ulaşın

Eğer talep ettiğiniz ürün hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilseniz, telefon ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Telefon *

+90 (212) 562 12 42


Fax *

+90 (212) 568 75 76


E-posta *

[email protected]


Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım