Hakkımızda

Tema Bez Çanta

Firmamız 2000 yılında İstanbul 'da firma baskılı, siparişe dayalı ambalaj malzemeleri üretmek ve pazarlamak amacıyla kurulmuş olup, bugüne kadar kesintisiz olarak faaliyetini sürdürmüştür .

Üretim, pazarlama, tasarım ve müşteri ilişkileri departmanlarından oluşan firmamız faaliyetleri Esenler'de bulunan merkezimizde yürütülmektedir.

Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş ve firma politikamızı da süreklilik esasına dayandırarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 

Firmamız üretim aşamasından teslim aşamasına kadar ürettiği her üründe müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek onların istekleri doğrultusunda en kaliteliyi en optimal eder ile üretmeyi üretimin temel koşulu olarak kabul etmiş ve uygulamıştır. İsteğe bağlı her türlü kumaştan üretimimiz mevcut olmakla birlikte; Sizlere en iyiyi, en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmayı firmamıza ilke edindik.

Kalite politikamızdan ödün vermeden isteyen firmalara alternatif kumaş renk ve ürün çeşitlerimizle daha geniş üretim yelpazemizle sizlere hizmet vermekteyiz.Ürününüzü koyacağınız ambalaj aynı zamanda o ürünün ve tabiki firmanızın kartviziti olacaktır. Bu nedenle tasarımın doğru yapılması çok önemlidir. İşte Tema Bez Çanta size bu konularda da alternatif sunacaktır.

Firma ve ürününüzün marka olabilmesi için ambalajın öneminin farkındayız. Taşıma, koruma, bir arada tutma gibi fonksiyonların yanı sıra, üretmekte olduğumuz ambalaj için renk, grafik, logo, yazı biçimi, ambalaj malzemesinin dizaynı, raf yerleştirme sisteminde tüm yüzeylerin ne şekilde kullanılabileceği, firma reklamınızın etkinliği ve en uygun hangi malzemelerin kullanılması gerektiği gibi konularda karşılıklı değerlendirmelerle ortak bir nokta belirleyebiliriz.

Bez Çanta Kullanımı Neden Önemlidir

Bez Çanta, Ham Bez Çanta, Fuar Çantası, Saklama Kılıfları, Elbise Kılıfları, Plaj Çantaları, Spor Çantaları ...

Ürünleri İncele
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım